Dane adresowe:

Zarząd Dróg i Służby Komunalne
ul. Polna 6,
44-238 Czerwionka-Leszczyny
tel. (032) 427 75 43
pon. - pt. od 7:00 do 15:00

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

08 STY 2020

Przebudowa ul. Strzelczyka w Czerwionce-Leszczynach wraz z budową kanalizacji deszczowej

Na terenie dzielnicy Dębieńsko rozpoczną się niebawem roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pn. Przebudowa ul. Strzelczyka w Czerwionce-Leszczynach wraz z budową kanalizacji deszczowej. 

Wyłoniony w drodze przetargu Wykonawca tj. firma NOVUM STONE EXPERT Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach zrealizuje roboty budowlane polegające między innymi na: wykonaniu nawierzchni jezdni z kostki betonowej, wykonaniu nawierzchni wjazdów i poszerzenia jezdni z płyt ażurowych, budowie elementów odwodnienia wraz z ciągiem kanalizacji deszczowej oraz montażu oznakowania pionowego i progów zwalniających.

Zadanie jest dofinansowane wramach Funduszu Dróg Samorządowych. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 783 353,77 zł, z czego dofinansowanie pokryje 55% kosztów kwalifikowalnych. Wykonana przebudowa znacząco poprawi układ komunikacyjny w dzielnicy Dębieńsko oraz bezpieczeństwo uzytkowników ruchu drogowego i mieszkańców. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców ul. Strzelczyka o udzielenie wszelkiej mozliwej pomocy Wykonawcy zadania w celu sprawnej realizacji inwestycji.

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl