Dane adresowe:

Zarząd Dróg i Służby Komunalne
ul. Polna 6,
44-238 Czerwionka-Leszczyny
tel. (032) 427 75 43
pon. - pt. od 7:00 do 15:00

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

01 GRU 2017

Iluminacje świąteczne na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Pracownicy Zarządu Dróg i Służb Komunalnych w Czerwionce-leszczynach rozpoczęli intensywne prace związane z montażem dekoracji i oświetlenia świątecznego na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. W tym roku nową atrakcją będzie dekoracja ronda w Czerwionce poprzez montaż świetlnych bombek oraz kolorowych kul świątecznych.

Tak jak w poprzednich latach pojawił się zaprzęg z Mikołajem przy Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce. Przed budynkiem CKE zamontowano już także dwa świetlne anioły. Oświetlone dekoracjami zostanie także targowisko miejskie w Czerwionce. Centralne miejsce Gminy czyli plac rekreacyjny na terenie zabytkowego osiedla familoków oraz ulica Szkolna po raz kolejny zostaną oświetlone iluminacjami świątecznym , uświetniając doroczne Święto Makówek.

Dekoracje na słupach oświetleniowych  pojawią się w każdej z dzielnic i sołectw na terenie Gminy i Miasta tak aby wszyscy mieszkańcy mogli poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Atmosferę nadchodzących świąt podgrzewać będą także montowane choinki – przed budynkiem Urzędu Gminy i Miasta oraz w innych miejscach na terenie naszej gminy.

Prace związane z montażem oświetlenia świątecznego już niebawem będą zakończone.

 

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl