Dane adresowe:

Zarząd Dróg i Służby Komunalne
ul. Polna 6,
44-238 Czerwionka-Leszczyny
tel. (032) 427 75 43
pon. - pt. od 7:00 do 15:00

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

 • Znaleziono 26 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3

Przejazd kolejowo-drogowy kategorii D w ciągu drogi będącej na przedłużeniu ul. Szewczyka w m. Czuchów zlokalizowany w km 20,205 linii kolejowej nr 149 usytuowany jest na drodze wewnętrznej.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie
Informacje na temat rozpoczętych robót drogowych

Trwają roboty drogowe przy realizacji zadania „Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 924 w miejscowości Szczejkowice ”. Zarząd Dróg i Służby Komunalne w Czerwionce-Leszczynach przeprowadził procedury przetargowe i wyłonił Wykonawcę robót.

Przebudowa skrzyżowania ulic ks. Pojdy-Ligonia -

W związku z planowanym na 16 kwietnia bieżącego roku (wtorek) rozpoczęciem robót budowlanych związanych z przebudową skrzyżowania ulic ks. Pojdy - Ligonia - dojazd do ul. Polnej w dzielnicy Leszczyny, informuje się, że od tego dnia kierujący muszą liczyć się ze zmianami organizacji ruchu w tym rejonie.

II Międzyzakładowy Turniej Siatkówki

W dniu 31 stycznia 2019 roku na sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wolności w Czerwionce odbył się II Międzyzakładowy Turniej Piłki Siatkowej. Turniej swoją obecnością zaszczycili siatkarze drużyny Jastrzębskiego Węgla Grzegorz Kosok oraz dwukrotny mistrz świata i reprezentant Polski Dawid Konarski.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół

Przebudowa ul. Sportowej w dzielnicy Leszczyny

Na terenie dzielnicy Leszczyny rozpoczęły się roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pn. Przebudowa ul. Sportowej w dzielnicy Leszczyny - poprawa dostępności komunikacyjnej dla społeczności lokalnej Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Informacja w sprawie uruchomienia portalu budowlan

W związku z informacją przekazaną przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, uprzejmie informuję, że pod adresem https://budowlaneabc.gov.pl/ został uruchomiony praktyczny portal informacyjny, którego celem jest zwiększenie świadomości i poszerzenie wiedzy obywateli w zakresie procesu inwestycyjno-budowlanego.

Informacja o zmianie godzin otwarcia Zarządu Dró

Informuję wszystkich mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny oraz osoby zainteresowane, że od dnia 02.07.2018 r. do dnia 31.08.2018 r. Zarząd Dróg i Służby Komunalne w Czerwionce-Leszczynach

IV Turniej Strzelecki o puchar Dyrektora ZDiSK

19 maja 2018 r. na polanie przy leśniczówce w Przegędzy odbyła się już czwarta odsłona Turnieju Strzeleckiego o puchar Dyrektora Zarządu Dróg i Służb Komunalnych w Czerwionce-Leszczynach.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

 • 1
 • 2
 • 3

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

 • Podmiot udostępniający informację: 
 • Pierwsza publikacja:  
 • Aktualizacja publikacji:  
 • Wytworzenie publikacji:  
 • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl