Dane adresowe:

Zarząd Dróg i Służby Komunalne
ul. Polna 6,
44-238 Czerwionka-Leszczyny
tel. (032) 427 75 43
pon. - pt. od 7:00 do 15:00

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

 • Znaleziono 21 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
Przebudowa ul. Sportowej w dzielnicy Leszczyny

Na terenie dzielnicy Leszczyny rozpoczęły się roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pn. Przebudowa ul. Sportowej w dzielnicy Leszczyny - poprawa dostępności komunikacyjnej dla społeczności lokalnej Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Informacja w sprawie uruchomienia portalu budowlan

W związku z informacją przekazaną przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, uprzejmie informuję, że pod adresem https://budowlaneabc.gov.pl/ został uruchomiony praktyczny portal informacyjny, którego celem jest zwiększenie świadomości i poszerzenie wiedzy obywateli w zakresie procesu inwestycyjno-budowlanego.

Informacja o zmianie godzin otwarcia Zarządu Dró

Informuję wszystkich mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny oraz osoby zainteresowane, że od dnia 02.07.2018 r. do dnia 31.08.2018 r. Zarząd Dróg i Służby Komunalne w Czerwionce-Leszczynach

IV Turniej Strzelecki o puchar Dyrektora ZDiSK

19 maja 2018 r. na polanie przy leśniczówce w Przegędzy odbyła się już czwarta odsłona Turnieju Strzeleckiego o puchar Dyrektora Zarządu Dróg i Służb Komunalnych w Czerwionce-Leszczynach.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

Na przystankach autobusowych w Czerwionce-Leszczyn

Na przystankach autobusowych w Czerwionce-Leszczynach stanęły już koksowniki, przy których oczekujący na autobus mieszkańcy mogą się ogrzać. Popularne"koksioki" zostały umieszczone w dzielnicy Leszczyny i w dzielnicy Czerwionka na najbardziej uczęszczanych przystankach.

Jubileusz 10-lecia istnienia Zarządu Dróg i Słu

W dniu 19 stycznia 2018 r. z okazji 10-lecia istnienia Zarządu Dróg i Służb Komunalnych oraz Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej odbyła się uroczystość w Centrum Kulturalno - Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

02 stycznia 2018 r. - ZDiSK nieczynny

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie
Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

Serdeczne życzenia wielu radosnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego 2018 roku

Iluminacje świąteczne na terenie Gminy i Miasta

Pracownicy Zarządu Dróg i Służb Komunalnych w Czerwionce-leszczynach rozpoczęli intensywne prace związane z montażem dekoracji i oświetlenia świątecznego na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. W tym roku nową atrakcją będzie dekoracja ronda w Czerwionce poprzez montaż świetlnych bombek oraz kolorowych kul świątecznych.

 • 1
 • 2
 • 3

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

 • Podmiot udostępniający informację: 
 • Pierwsza publikacja:  
 • Aktualizacja publikacji:  
 • Wytworzenie publikacji:  
 • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl